Početna Dančarske igre Krenuo glavni turnir
(10 ocjena, prosjek: 4.30 od 5)
Dančarske igre
Autor mark
Utorak, 31 Srpnja 2012 00:31

Nakon jučerašnjih kvalifikacija danas je i službeno turnir počeo. Čast otvorenja imali su u 6 i po Teća United protiv Balkanske omladine. I odmah u prvoj minuti Katičić dovodi Teću u vodstvo. Za 8 minuta su već mijenjali strane, i kad se nakon 4:0 mislilo da je prva metla na vidiku, Alec Cvinar daje prvi gol za omladince. Brzo Katičić s još dva gola završava utakmicu i šalje Omladinu na popravni. Rezultat: 6:1 za Teća United.

U drugom sustretu Dančarski junaci, poznatiji kao Nijemci, su dočekali Ludogorec. Čak i poveli golom Nika Čadeža ali kreće Andrija, sa tri sretna (spretna) inicira promjenu strana. Vodstvo povećava Pop, ali Čadeži se ne predaju, dovukli su utakmicu do 4:3. A onda Zambata ponavlja već viđeno na Dančama, ali u drugom sportu, davanje gola s gola na gol i kad su svi promislili kako je kraj, Paulo Mantalica krasnim prodorom poentira. Bilo je još 5 minuta do kraja ali Pop nije dopustio iznenađenje i Junake otprema na popravni. Rezultat: 6:4 za Lodogorec.

U trećoj utakmici u 7 i po Sava United je dočekala oslabljeni Tika Taka, s brojnim izostancima. I lagano nakon 10 minuta već vodila 3:0 s dva gola Vukića i jednim Ivanovića. Tolja je s dva gola učinio utakmicu malo napetom, ali nezgoda Vukića učinila je još više. Naime kako je Sava zaigrala sa samo tri igrača a Vukić radi bolova morao izaći, uskočio je neprijavljeni Marko na gol i s par obrana učinio partiju dobivenom, Ivanović i Jović su to potvrdili. Rezultat: 6:2 za Savu.