Početna Maraton [MARATON] Rezultati 11. plivačkog maratona "Đuro Kolić"
[MARATON] Rezultati 11. plivačkog maratona "Đuro Kolić" PDF Ispis
(2 ocjena, prosjek: 5.00 od 5)
Maraton
Autor Administrator   
Nedjelja, 04 Kolovoza 2019 11:31

izvor: liberoportal.hr, autor: Željko Tutnjević

 

U subotu 03.08. održan je 11. memorijalni dančarki maraton "Đuro Kolić". Unatoč kiši koja je pljusla neposredno prije, skupilo se 149 sudionika. 20-ak odraslih, online prijavljenih nije se na kraju pojavilo na Dančama, a vjerojatno je najmanje toliko djece ostalo doma zbog lošeg vremena. Nakon odgode od pola sata, najbrži je bio Đivo Matović s vremenom 20.02. U ženskoj konkurenciji nakon 10 godina dominacije Ane Matković, najbolja je bila Ana Lučić. Na kraćoj dionici najbrži su bili Roko Zvone i Katarina Matović, a kod djece do 10 godina Lara Šurković.

 

 

 

U nastavku donosimo rezultate svih sudionika:

 

 

MARATON (Danče - Bellevue - Danče) cca 1.700 m

ŽENE

UKUPNO

Vrijeme Broj Ime Prezime Spol Godiste
23:54:30 25 Ana Lučić Ž 2001
25:20:18 56 Antonia Šurković Ž 2005
28:57:33 70 Kate Burns Ž 1971
32:55:64 21 Made Žeravica Ž 1983
38:17:66 58 Matea Obradović Ž 1994
38:53:03 24 Klara Matić Ž 1988
41:03:15 65 Lucija Stahor Ž 1998

 

MUŠKI:

UKUPNO
Vrijeme Broj Ime Prezime Spol Godiste
20:02:69 57 Đivo Matović M 2000
21:10:80 52 Mario Šurković M 2003
22:40:63 60 Ivan Knežević M 1994
23:43:55 22 Ivan Boban M 1979
23:52:12 6 Ivo Ucović M 1983
24:20:62 27 Andro Vidojević M 1991

24:21:14 41 Toni Šarić M 2005
24:33:75 54 Danijel Vuksanović M 1980
24:47:34 17 Ivan Hrnić M 1982
24:48:06 26 Jakša Diklić M 1990
24:59:70 18 Zdravko Stefanovski M 1975
25:28:52 50 Luka Cavaliere Lokas M 1997
25:32:55 44 Jakov Buratović M 1998
25:34:76 4 Orsat Koštro M 1998
25:44:07 9 Bruno Kontić M 1998
25:57:69 10 Andrija Cetinić M 2005
26:03:67 64 Joško Pulić M 1981
26:13:13 29 Mato Smrdelj M 1973
26:23:38 72 Pavo Čučka M 1993
26:27:95 36 Tomo Sjekavica M 1985
26:39:35 37 Hrvoje Puh M 1983
26:43:19 40 Željko Cota M 1997
27:08:36 32 Ivan Filipović M 1967
27:36:52 42 Karlo Lonac M 1996
27:49:41 69 Aljoša Lončarić M 1969
28:03:18 55 Jakša Obradović M 1982
28:03:59 13 Daniel Jokić M 1988
28:04:17 53 Đuro Mileusnić M 1982
28:13:94 116 Tim Weder M 2006
28:51:76 30 Marko Milković M 1993
28:59:40 14 Marin Margaretić M 2002
29:09:30 19 Daniel Marušić M 1972
29:30:19 62 Mario Beg M 1979
29:53:65 39 Jovica Radulović M 1982
30:18:45 46 Ivor Vlašić M 1971
30:33:19 20 Željan Matić M 1963
30:44:32 11 Ratko Ćuk M 1982
30:55:69 48 Goran Pulig M 1977
31:12:64 5 Matko Pejčić M 1976
31:18:84 16 Đivo Ban M 1972
31:53:55 12 Mario Kušar M 1971
32:04:47 68 Matej Zovko M 1995
32:45:37 49 Dorian Brozović M 1999
32:55:10 47 Nandi Brugnaro M 1985
32:57:41 66 Vedran Ćorak M 1993
33:29:03 35 Mladen Grgurević M 1977
33:59:48 38 Hrvoje Bajurin M 1971
34:02:87 67 Damir Ovčina M 1983
34:19:71 7 Vlatko Pavlović M 1989
34:21:93 59 Boris Dedić M 1966
34:40:09 23 Pero Štrbinić M 1963
35:08:31 1 Matko Konjuh M 1983
36:21:38 31 Nikša Brbora M 1985
37:40:27 63 Ivica Radinković M 1979
39:12:79 34 Matko Medak M 1973
39:49:90 43 Miloš Kosović M 1980
43:25:14 71 Thomas Eberle M 1957

 

 

REKREATIVNA (krug po uvali Danče) cca 500m

ŽENE

UKUPNO
Vrijeme Broj Ime Prezime Spol Godiste
06:18:06 123 Katarina Matović Ž 2004
08:55:51 120 Marina Kušt Ž 1992
09:19:62 113 Klara Bošković Ž 1979
09:25:66 133 Giulia Barattucci Ž 2006
09:34:11 132 Nikica Matić Ž 1970
09:51:78 143 Ana Ivanišin Barać Ž 1965
10:04:80 121 Ana Matuško Ž 2000
10:18:90 144 Lucija Barać Ž 1994
11:59:61 137 Teodora Radivojević Ž 2003
12:02:51 126 Yvonne Čadež Ž 1965
12:30:74 135 Nikolina Basara Vučurović Ž 1978
13:06:95 147 Nina Kojić Ž 2002
13:11:06 138 Katarina Radivojević Ž 2002
13:21:71 136 Natalija Radivojević Ž 1976
13:28:83 115 Tejay de Kretser Ž 1968
13:39:61 146 Lana Pustić Ž 2004
15:48:35 129 Marija Jančić Ž 2009
15:56:47 130 Iva Jančić Ž 1974
16:16:13 145 Mara Kolić-Pustić Ž 1970

 

MUŠKI

UKUPNO
Vrijeme Broj Ime Prezime Spol Godiste
05:52:06 106 Roko Zvone M 2006
05:53:45 124 Juraj Barčot M 2005
06:09:94 101 Luka Đurović M 2002
06:11:79 114 Rene Weder M 1977
06:51:17 152 Andrej Drobac M 1982
07:17:84 150 Frane Ćirak M 1988
07:32:25 110 Antoan Špilar M 2007
07:40:74 108 Ivan Radonić M 2007
07:56:63 149 Nikola Nikić M 1963
08:06:68 140 Jug Bašica M 1967
08:14:84 109 Matija Luetić M 2007
08:21:99 128 Josip Vojvoda M 2000
08:28:90 142 Ivo Braenović M 1957
08:31:64 122 Maro Lučić M 1981
08:59:31 131 Marco Barattucci M 1963
09:07:63 125 Ivan Čadež M 1965
09:25:35 134 Lav Vučurović M 2008
09:41:26 141 Sven Pucihar M 2000
10:23:75 139 Predrag Radivojević M 2004
12:29:90 104 Ivo Kežić M 1953
12:39:73 103 Bruno Radić M 2001
12:48:18 151 Miho Jančić M 1965
16:10:07 148 Đuro Capor M 1978

 

DJEČJA (u konkurenciju za poredak ulaze djeca rođena 2009. i mlađa)

UKUPNO
Vrijeme Broj Ime Prezime Spol Godiste
01:25:19 22 Tino Savinović M 2007
01:37:87 15 Lara Šurković Ž 2009
01:43:52 11 Laura Rakiđija Ž 2009
01:56:42 12 Marlo Weder M 2009
02:08:01 21 Franko Savinović M 2010
02:14:68 7 Josip Luetić M 2009
02:19:76 33 Maks Malenica M 2009
02:35:82 2 Tonka Briški Ž 2011
02:44:53 8 Marin Bajurin M 2009
02:45:53 30 Maks Čilić M 2005
02:46:55 25 Roberto Selmanović M 2007
02:47:09 26 Roko Šimunović M 2007
03:00:62 20 Itana Vučurović Ž 2010
03:01:04 24 Sandro Selmanović M 2009
03:12:22 13 Mare Mirović Ž 2015
03:17:04 28 Marin Čolović M 2008
03:17:72 19 Ana Jančić Ž 2013
03:28:83 10 Erika Šarić Ž 2010
03:29:53 29 Borna Drobac M 2014
03:30:26 31 Val Čilić M 2010
03:39:12 17 Mato Gjurašić M 2018
03:39:84 4 Juraj Martić M 2014
03:47:22 16 Karlo Gjurašić M 2016
03:55:17 23 Nea Rilović Ž 2009
04:13:63 14 Klara Martić Ž 2017
04:14:19 38 Karmen Zečević Ž 2015
04:30:02 3 Hrvoje Smoljan M 2017
04:31:32 41 Đive Ćuk Ž 2016
04:41:52 32 Ora Karamehmedović Ž 2016
04:54:98 6 Deša Radonić Ž 2014
04:55:61 1 Alan Lučić M 2015
05:24:93 34 Nola Malenica Ž 2012
05:27:82 40 Benjamin Hebib M 2010
05:31:17 43 Ana Mašanović Ž 2014
06:01:73 35 Luči Malenica Ž 2014
06:06:77 36 Vida Malenica Ž 2015
06:14:37 37 Ani Malenica Ž 2017
06:18:65 5 Petar Martić M 2016
07:27:33 39 Ana Luetić Ž 2016
42 Matija Ćuk M 2019
9 Marin Radulović M 2014
18 Nika Jančić Ž 2016
27 Lara Selmanović Ž 2015
Posljednja izmjena Nedjelja, 04 Kolovoza 2019 12:01
 

Komentari

Morate biti prijavljeni za slanje komentara i odgovora.
Radim....
Poslano
Nije uspjelo