Veterani upisali i drugu pobjedu

Nakon dana odmora danas su Dubrovački veterani upisali i drugu pobjedu u grupi. Bolji su bili od Njemaca, momčadi Halle sa 10:5.

Utakmica je odigrana po izuzetnoj hladnoći za ovo doba godine što je u prvoj četvrtini rezultiralo lošijom igrom i rezultatom 1:1. Kad su se stare gosti malo zagrijale, u drugoj četvrtini, stvari su sa 3 uzastopna gola pomalo došle na svoje mjesto. Do kraja se prednost lagano povećavala do konačnih 10:5.

Danas su se tri igrača upisala u listu strijelaca: Mage 4, a Suha i Marga po 3 gola.

Slijede još jedni Talijani, Catanija (dosta solidna ekipa) pa Moldova (u stvari reprezentacija SSSR-a iz nekih davnih vremena). Danas dolaze Maro Balić i Miho Klaić da malo pojačaju ekipu.