Izvještaj s nogometa, 2.8.2013.

Drugi kolovoza je počeo balkanski, s omladinom koja je uletila u Zonu sumraka. Balkanu se ponovila Teća tj. metla, 6:0. Iskusni Ruso (4 gola), Kiso (2), Bajo i Đivo s Mantom nisu dali balkancima popusta na godine i za 16 minuta su ih očistili s terena. Trebalo se čekat kostobrane, došli su i počeo je i drugi meč. Neuništivi su gađali stative, neradnici golove i nakon po ure finulo je 4:0 za NK Neradnički. Ovo je bio oproštaj od simpatične skupine koju nije lako uništiti te već za slijedeću sezonu najavljuju skupa pojačanja.

Za kraj smo ostavili šlag: Barutanu protiv gotovo jedinog preživjelog diktatora, i to još protiv njegovih ljepotana! Barčot odmah na početku hvata Zambatu na spavanju i nakon minut vodi Barutana. Diktatotov fan i Andrija izjednačuju i do 28. minute je bilo 2:2 s puno više prilika i posjeda lopte u lijepim nogama. Pred sam kraj Matko daje gol i uspijevaju se minut obraniti i poći dalje. Na neke trenutke se učinilo da se je doktor zatrčo, neki su se kleli u zdrave oči ali većina je ispravno zaključila kako se tu radi o prirodnom fenomenu zvanom dančarska fatamorgana kad sunce pod određenim kutom pada u more i određene količina alkohola u krvi stvara optičku varku i ispada kako slabo pokretni objekti trče.

Jedan komentar na “Izvještaj s nogometa, 2.8.2013.”