Kravlje ludilo u povijesnoj teoretskoj šansi, Zločinci u polufinalu

Kravlja ludilo današnjom pobjedom nad vodećom momčadi skupine, ekipe M.U.F. koju predvodi najveći hakler na male barice sa Danača; Oskar Benussi došlo je u povijesnu teoretsku šansu – izboriti završnicu Lige dubrovčana.
Naime, iako malo tko razumje što se točno treba dogoditi, Kravlje ludilo i dalje ima šansu izboriti završnicu; četiri najbolje ekipe natjecanja. Ekipa koja već godina čvrsto drži posljednje ili predposljednje mjesto u ovom natjecanju ove godine se odlično se snašla na zelenim površinama i današnjom maestralnom igrom pod teškim uvjetim; teškog zraka i temperature pod balonom SRC Trnja uspjela savladati momđad M.U.F. 4:1 (dva puta Ljubimir, dva puta Ivanković za Kravlje ludilo), poluvrijeme 3:0.
Bila je to sjajna predstava na koju je konačno stigao i polovica web božanstva Lukša Benić i upisao svoje prve minute. Smatramo da je ovu utakmicu dobilo taktičko nadmudrivanje sa izmjenama, od čega je Kravlje ludilo imalo 3, a M.U.F. čak 7 izmjena na raspolaganju, a ogroman doprinos u utakmici dao je i golman Kravljeg Ludila Maro Lučić Treba posebno istaknuti fair-play trenutak mladog Oskara Benussija koji je sugerirao sudcu da promjeni odluku o dosuđenom penalu u njegovu korist, jer isti nije bio počinjen.
Ratni zločinci, iako danas teško poraženi, su ranije osigurali polufinale te ko drugi u svojoj skupini čekaju protivnika. I njima je ovo prva, povjesna prilika da osvoje medalju, a prethodno su nanizali isto tako rekordnih i fascinantnih 6 pobjeda. Predstoje dva tjedna priprema da bi se u optimalnoj formi dočekala završnica.
Idućeg dana u nadoknadi termina Kravlje ludilo je izgubilo od momčadi Šampinjona 3:2 (Ivanković i Marčić za K.Ludilo) i na taj način izgubilo mogućnost boljeg plasmana. No i dalje ovo ostaje najbolji plasman Kravljeg ludila u povijesti klluba!
Galerija: Kravlje ludilo
(na slici ekipe nedostaje Marko Marijanović)

moram samo reć da je vodeća momčad prije ovog kola ali i nakon ovog kola u skupini 2 Ludi konji a ne MUF kao se navodi u tekstu. Ovim ne umanjujem važnost pobjede ludih krava koje ne ovise samo o sebi. pobjeda nad šampinjonima i pobjeda šampinjona nad white boysima su jedina, ali ne i nemoguća opcja kravljeg ludila da prođe
Isprike na neinformiranosti!
bravo tebradi!!!
vidi se da su vam pomogle pripreme u čokolinu, kad je to polufinale?
Ajmo kravlje ludilo! Upadnite u polufinale! Tako da Ratni Zlocinci osiguraju medalju :)))
Daj molim te opće je poznato da ste vi namjerno pustili utakmicu Kamenu da se ne bi eventualno s nama sastali u polufinalu. Nemate vi lijeka za Vedrana!!
Ko je vedran?
Tko je b/a?
je li ti ovo portsmouthov dres djivo? kako ste to jučer izgubili?
Pompey trening dres :))
e i čuo sam da si se izderavo na gore spomenutog vedrana (žeks junior)
Nisam se stigao izderavat jer je Vedro bio stalno vanka, što se pokazala kao kobna greška s obzirom da je isti samo 15 min nakon naše utakmice lakoćom zabio 5 golova ekipi MMK, na slobodnom trenigu u idućem terminu.
Inače izgubili smo prilično čudno; primili smo 3 jeftina gola, jedan gluplji od drugoga, a bili smo uvjereni u pobjedu!!
čuo sam od milog. da je zadnji gol bio posebno čudan.
znači izgubili ste zbog trenera koji je ponajboljeg igrača držo na klupi. ništa mjenjajte trenera, ionako vas je većina iz turčina, a ni zdravko mamić ne voli smjenjivat trenere ko turčini 🙂
Ma zajebi ni mene trener nije pušto što da ti kažem!
Hvala najmladjem i najboljem vaterpolo portalu u Hrvata na medijskom pracenju Kravljeg ludila, ekipe sa svijetlom buducnosti. Zelio bi samo reci da sam izgladio sve nesuglasice s izbornikom i da je vec, uz postivanje propisanih kondicijskih treninga (Dean Kontic sastavio program), nacelno dogovorena moja veca minutaza na zadovoljstvo ekipe i mene kao individue. Kravlje ludilo je LD iskoristilo kao uigravanje za Kup dubrovcana i tamo nikome necemo biti lagan protivnik. Pohvaljujem i vodstvo udruge na celu s Milim za trud ulozen u LD. Digli su ovo natjecanje na visi nivo. I jos poziv za sve sladokusce : dodjite gledati FF LD (nazalost bez KL) i uzivajte u dobrom nogometu